Kalite ve Güvenin Buluştuğu Adres..

Biz bu alanda farkımızı, zengin makina parkurumuz, deneyimli kadromuz profesyonel hizmet anlayışımız ve günden güne kurumsallaşan yapımızla ortaya koyuyoruz.

Dinar Halı Yıkama Fabrikası 2009 yılında Sarı ailesi tarafından İstanbul´da hizmete başlamıştır.300m2 kapalı, son sistem full otomatik makinalarla 700m2 kurutma kapasiteli fabrikamız kusursuz hizmet odaklıdır.

Biz firma olarak tesisimizi sürekli güncel tutup çıkan yeni teknolojiye ayak uydurarak kendimizi yeniliyoruz. Halılarınızı %100 bitkiseli antistatik, anti alerjik ve naturel bir ürün olan şampuan ve diğer ürünlerini kullanarak garantili bir hizmet veriyoruz. Çünkü biz "halının yüzünü değil, özünü yıkıyoruz"...

Biz bu alanda farkımızı, zengin makina parkurumuz, deneyimli kadromuz profesyonel hizmet anlayışımız ve günden güne kurumsallaşan yapımızla ortaya koyuyoruz. Halı yıkama, hem yere serilen halılarınızın, hemde duvardan duvara halılarınızın temiz ve sağlıklı kalmasının en etkin yoludur.

Düzenli halı yıkama halıları derinlemesine temizleyerek onları uzun süreler kullanmanızı sağlamakla kalmaz, daha rahat nefes aldığınız sağlıklı bir yaşama mekanı oluşturmanıza da yardımcı olur.

*Resimler tamamen fabrikamıza aittir.Ziyarette bulunabilirsiniz!

Bizlerde siz değerli müşterilerimize yardım için burdayız...

http://www.facebook.com/DinarHaliYikama

[email protected]

Ücretsiz Servis

Servis ağımız kapsamındaki tüm bölgelere uzman ekibimiz ile sipariş ve teslimat gerçekleştirmekteyiz.

Antibakteriyel Ürünler

Tüm halılarınız sertifikalı antibakteriyel şampuan ve dezanfektanlar ile temizlenmektedir.

Hızlı Teslimat

Siparişleriniz uzman ekibimiz tarafından olabildiğince hızlı bir şekilde planlanarak en kısa sürede teslim edilir.